אודות

ד"ר סמדר דה לנגה

ד"ר סמדר דה לנגה, פסיכולוגית קלינית מומחית, בישראל ובקליפורניה, החלה לטפל ולפתח את הגישה הטיפולית של השדה-הקוגניטיבי-אדואלי לפני יותר מעשרים שנה מתוך תרגול של גישות מדיטטיביות באומנויות לחימה.

 

תרגול זה הביא את דה לנגה למסע שהחל בסין והמשיך ביפן בלימוד קי-קו, ענף של צ'י קונג טיפולי. דה לנגה פתחה קליניקה בברקלי, קליפורניה לטיפול בשיטה מדיטטיבית בהתבסס על לימודיה, תרגול אישי ופילוסופיה מיזרח-מערב. במקביל, היא סיימה דוקטורט בפסיכולוגיה קלינית, אשר הוביל אותה לפוסט דוקטורט בהתמחות בפסיכואנליזה אינטרסוביקטיבית בברקלי, קליפורניה, שהמשיכה בפוסט דוקטורט בהתמחות בפסיכולוגיה קלינית קצרת מועד באוניברסיטה של קליפורניה בסן פרנסיסקו.

 

היא עבדה בטיפול יחידני ועם קבוצות בקליניקה קהילתית בסן רפאל, קליפורניה, בשירותים הפסיכולוגיים בקול'ג לצעירים של סנטה רוזה, קליפורניה, במרכז הפסיכולוגי של הקולג' לאומנויות של קליפורניה ועם הצוות והפקולטה של המרכז הרפואי האוניברסיטאי, סן פרנסיקו, קליפורניה.

 

כיום, דה לנגה חברה בצוות הבכיר של השירות הפסיכולוגי באוניברסיטת בן גוריון ומדריכה מתמחים בפסיכותרפיה ובטיפול קצר מועד בפסיכולוגיה קלינית.

 

היא מטפלת במטופלים פרטניים ברמת אביב, תל אביב ובנוה שלום. דה לנגה עורכת סדנאות בפסיכולוגיה קוגניטיבית אדואלית, מודל הקרוי חמשת השורשים, למטפלים בישראל, אירופה, מרכז אמריקה ובארה"ב.

 
 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now